Collection
Products



Bath Balm by Musee Bath
- Regular price
- from $8.00
- Regular price
-
- Sale price
-
from $8.00
- Unit price
- /per



Construction Sensory Kit
- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$39.00
- Unit price
- /per



Dinosaur Sensory Kit
- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$39.00
- Unit price
- /per

Dough Roller
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$2.00
- Unit price
- /per



Dough to Go Jar Gift Subscription
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$9.00
- Unit price
- /per



Dough to Go Jar Subscription
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$9.00
- Unit price
- /per



Dough To Go Jars
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$10.00
- Unit price
- /per



Dough to Go Party Favors
- Regular price
- from $7.00
- Regular price
-
- Sale price
-
from $7.00
- Unit price
- /per



Sold out
Flower Garden Sensory Kit
- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$39.00
- Unit price
- /per



Happiness Bar Soap by Musee Bath
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$8.00
- Unit price
- /per



Kasel Krafts Baseball Cap
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$25.00
- Unit price
- /per



Mermaid Sensory Kit
- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$39.00
- Unit price
- /per



Mini Sensory Kit
- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$20.00
- Unit price
- /per



Mini Sensory Kit Gift Subscription
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$19.00
- Unit price
- /per



Mini Sensory Kit Subscription
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$19.00
- Unit price
- /per



Pizzeria Sensory Kit
- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$39.00
- Unit price
- /per



Sensory Dough
- Regular price
- from $15.00
- Regular price
-
- Sale price
-
from $15.00
- Unit price
- /per



Sensory Kit Gift Subscription
- Regular price
- $38.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$38.00
- Unit price
- /per



Sensory Kit Subscription
- Regular price
- $38.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$38.00
- Unit price
- /per



Sensory Rice
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$8.00
- Unit price
- /per
Shipping
- Regular price
- $7.85
- Regular price
-
- Sale price
-
$7.85
- Unit price
- /per



St. Patrick’s Day Dough Jar
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$10.00
- Unit price
- /per



Taco Time Mini Kit
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$19.00
- Unit price
- /per



Unicorn Sensory Kit
- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$39.00
- Unit price
- /per



Valentine's Day Dough Jars
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$10.00
- Unit price
- /per